На лікування хворих на муковісцидоз волинських дітей додадуть 2 мільйони гривень

На лікування хворих на муковісцидоз волинських дітей додадуть 2 мільйони гривень

Волинь

Муковісцидоз – це аутосомне, рецесивне, спадкове захворювання екзокринної залози. Воно вражає легені, потові залози та травну систему, викликаючи хронічні респіраторні та травні проблеми.

За даними пана голови Волинського осередку ВГО «Всеукраїнська    асоціація допомоги хворим на муковісцидоз» Володимира Онишка, на Волині цією недугою хворіє 21 дитина.

Хворі діти потребують дороговартісного лікування та специфічного харчування. Їхні батьки звернулися до обласної ради з клопотанням про виділення коштів з обласного бюджету.

Зі слів начальника управління охорони здоров'я ОДА Ігоря Ващенюка, в цьому році в обласному бюджеті вже передбачено 500 тисяч гривень для хворих на муковісцидоз. Комісія Волинської обласної ради з питань соціального захисту населення,охорони здоров’я, материнства та дитинства проголосувала за виділення з обласного бюджету додатково ще 2 мільйонів гривень на боротьбу з муковісцидозом. Заодно депутати рекомендували районним та міським радам (міст обласного значення) передбачити в своїх бюджетах по 50% від потреби видатків для хворих на муковісцидоз.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!