На Волині міркували, що робити з рекомендаціями уряду щодо госпітальних округів

На Волині міркували, що робити з рекомендаціями уряду щодо госпітальних округів

Волинь

Як відомо, Кабінет міністрів України відхилив попередню пропозицію Волинської обласної ради щодо створення на території області восьми госпітальних округів – з центрами у Луцьку, Ковелі, Нововолинську, Любомлі, Камені-Каширському, Маневичах та Ратному. Тож вчора комісія облради з питань соціального захисту населення,охорони здоров’я, материнства та дитинства знову повернулася до цього питання. Виконавча влада Волині, як і раніше, найідеальнішим варіантом вважає затвердження трьох госпітальних округів – у Луцьку, Ковелі та Нововолинську. Також начальник управління охорони здоров’я Волинської облдержадміністрації Ігор Ващенюк визнав, що цілком логічним було б створення ще одного госпітального округу з центром у Камені-Каширському. Проте й на такий компромісний варіант члени комісії з числа депутатів обласної ради не погодилися. Володимир Дибель, який є водночас головним лікарем Любомльського територіального медичного об’єднання, наполіг на включенні до проекту госпітального округу з центром у Любомлі.

Тож комісія проголосувала за рекомендації для ОДА про створення на Волині 5 округів з центрами в Луцьку, Ковелі, Нововолинську, Любомлі та Камені-Каширському. Цю позицію ще мають голосуванням підтвердити на сесії Волинської обласної ради.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!