Як юні волиняни «ставали» радниками нового Генерального секретаря ООН

Як юні волиняни «ставали» радниками нового Генерального секретаря ООН

Волинь

Аби популяризувати поштовий зв’язок серед молоді, пробуджувати бажання писати один одному листи, публічне акціонерне товариство «Укр­пошта» оголосило про проведення в 2016-2017 роках 46-го міжнародного конкурсу епістолярного жанру на тему «Уявіть, що ви – радник нового Генерального секретаря ООН. Яку глобальну проблему ви б допомогли йому вирішувати в першу чергу і щоб ви запропонували для її вирішення?».

Днями Волинською дирекцією ПАТ «Укрпошта» було підбито підсумки регіонального етапу. Так, переможцем став лучанин Ілля Любчич, який у зверненні до Генконсула надав конструктивні пропозиції щодо найбільшого лиха людства  – війни. Тож саме він побореться за визнання кращого в Україні та матиме унікальний шанс виграти поїздку до міста Берн у Швейцарію.  Переймається темою війни і мешканка Луцька Анна Андрійчук, яка отримала друге місце. А Андрій Міщук із села Хопнів Ківерцівського району запропонував свої методи боротьби за екологію. 

Директор  Волинської дирекції ПАТ «Укрпошта» Іван Шевчук подарував усім трьом переможцям марки з особистим фото.

Ірина БЕЛОЦЬКА, Волинська область

Теги: конкурси

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!