Учасник АТО приїхав до Луцька шукати авторку листа на фронт

Учасник АТО приїхав до Луцька шукати авторку листа на фронт

Волинь

Тисячі листів стають підтримкою для солдатів, що захищають Україну. Особливо зворушливими є щирі дитячі слова, які стають своєрідними оберегами.

Два роки тому учні луцької школи №22 передали на фронт свої малюнки, плакати, листи, голуби миру. Один з них попав до рук Олега Зонтова, колишнього мера Слов’янська, який став до лав війська, щоб захищати Україну. Учениця 6-В класу Дарина Ярмолюк писала про свою віру, про те, що наші солдати – найкращі, а також про впевненість у тому, що вона зустрінеться з отримувачем свого листа. Олег Зонтов, теж тоді дав собі слово, що знайде дівчинку. Днями для цього він побував у Луцьку, і, звичайно ж, відвідав школу №22. Чоловік зустрівся з Даринкою та її однокласниками, розповів  про війну. Також герою провели екскурсію школою, із колегами він відвідав шкільний військовий музей, тир.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

  • вул. Перемоги, 15, м. Луцьк
  • T 0 332 77 48 84, 0 332 77 49 85
  • Email:visnyk@visnyk.lutsk.ua

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×