«Це як в Ільфа і Петрова: «Попал под лошадь», — помічник волинського нардепа про напад і поламані руки

«Це як в Ільфа і Петрова: «Попал под лошадь», — помічник волинського нардепа про напад і поламані руки

Волинь

Вчора «Волинська служба новин» з посиланням на власні джерела повідомило про напад на Дениса П’ятигорця – відомого «Фейсбук»-блогера, помічника народного депутата від Волині Степана Івахіва. З посиланням на власні джерела інтернетвидання розповіло, що кілька тижнів тому на одній із АЗС до нього під’їхали кілька чоловіків на автомобілі, металевим молотком вдарили йому по руках, у результаті чого зламали обидві кінцівки.

Також автор публікації висунув кілька припущень щодо причин нападу, мовляв це може бути пов’язано або із політичними опонентами Степана Івахіва, яких критикує П’ятигорець, або із колишніми гріхами помічника нардепа за часів його життя і роботи у Запоріжжі.

Ми зв’язалися із Денисом П’ятигорцем, щоб отримати коментар з цього приводу. Він зазначив, що навіть не знає як це коментувати. Готовий був надіслати фото доказ «цілісності» рук, також пожартував, що приїжджав на ковельський ветсанзавод 30 квітня «з обома руками».

На запитання, чи збирається якось реагувати на опубліковану інформацію П’ятигорець зазначив: «А навіщо? Це як «попал под лошадь» в Ільфа та Петрова».

Схожі новини

Коментарів: 1

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

  • вул. Перемоги, 15, м. Луцьк
  • T 0 332 77 48 84, 0 332 77 49 85
  • Email:visnyk@visnyk.lutsk.ua

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×