У Заболотті відкрили пам’ятник афганцям і АТОвцямПід час відкриття пам’ятника

У Заболотті відкрили пам’ятник афганцям і АТОвцям

Волинь

Особливим був цьогорічний День пам’яті та примирення у селищі Заболоття Ратнівського району. Тут урочисто відкрили пам’ятник воїнам, які не повернулися з Афганістану, і тим, хто не прийшов з війни на сході України. Монумент, що постав у самісінькому центрі села, є першим, який спільно встановили афганці й атовці. 1200 українських «афганців», які пройшли пекло у далекій країні, пішли захищати свою, коли у 2014 році війна прийшла на рідну землю. 200 з них повернулися звідти у трунах. Пам’ятний знак у Заболотті став символом єднання поколінь, які в двох різних війнах самовіддано виконували свій громадянський обов’язок. Адже сьогодні надважливо об’єднуватись і разом іти до перемоги, каже член обласної спілки ветеранів Афганістану Микола Оніщук.

Голова Заболоттівської об’єд­наної територіальної громади Валерій Свіржевський сердечно подякував усім, хто прийшов на відкриття, й тим, хто долучився до спорудження пам’ятника. Гроші збирали всією громадою. Кожен давав скільки міг. Особлива подяка Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом», підприємцям Заболоття Валерію Бадзюку, Миколі Ленартовичу, Анатолію Янчуку та депутату обласної ради Григорію Павловичу.

Наш кор., Волинська область  

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!