Танкісти 14 ОБМР — найкращі в оперативному угрупуванні «Луганськ»

Танкісти 14 ОБМР — найкращі в оперативному угрупуванні «Луганськ»

Волинь

На одному з полігонів Луганщини відбулися змагання на кращий танковий екіпаж серед військових частин оперативно-тактичного угрупування «Луганськ». За сумою здобутих балів перемогу здобув екіпаж сержанта Богдана Макарова танкового батальйону 14 окремої механізованої бригади з Володимира-Волинського.

Про це інформує прес-служба волинської бригади.

Конкурсна програма передбачала 5 завдань: зміна вогневої позиції, переведення бойового відділення і озброєння танку з похідного положення в бойове, завантаження 3 артилерійських пострілів в конвеєр (транспортер), що обертається і коробки до спареного кулемета, стрільба з танку штатним артилерійським пострілом (вкладним стволом), стрільба з великокаліберного кулемету з танку, входило до програми також виконання індивідуальних вправ та нормативів.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!