СБУ промоніторить трафік мобільних телефонів у Луцьку у зв’язку з обстрілом польського консульства

СБУ промоніторить трафік мобільних телефонів у Луцьку у зв’язку з обстрілом польського консульства

Волинь

У рамках розслідування обстрілу приміщення Генерального Консульства Республіки Польща у місті Луцьку у ніч на 29 березня суд надав доступ правоохоронцям до інформації про усі дзвінки лучан здійснені в центральній частині міста та на виїздах між 23:00 28 березня та 01:00 29 березня. Відповідні рішення ухвалив суддя Луцького міськрайонного суду Вадим Смітюх 26 квітня та 5 травня, повідомляє «Четверта влада».

Із відповідним клопотанням про надання доступу до речей та документів, які містять охоронювану законом таємницю, звернувся старший слідчий УСБУ у Волинській області та прокурор у справі. 

Зокрема, правоохоронці попросили суд надати їм дозвіл на отримання від операторів мобільного зв’язку інформації про вхідні та вихідні дзвінки, у тому числі нульової тривалості; отримання SMS, MMS і інших видів повідомлень, які здійснювалися в зазначений період часу у зоні дії таких базових станцій мобільних операторів у Луцьку:

вул. Дубнівська, 22б;

виїзд з Луцька в напрямку Дубно;

виїзд з Луцька в напрямку Рівного;

виїзд з Луцька в напрямку Ківерець;

виїзд з Луцька в напрямку Ковеля;

виїзд з Луцька в напрямку Володимира-Волинського;

виїзд з Луцька в напрямку Львова;

вул. Глушець (зупинка центрального ринку);

вул. Глушець (АЗС «БРСМ»);

перехрестя вулиць Глушець та Бринського;

перехрестя вулиць Глушець та Кременецька.

Вказану інформацію мобільні оператори ПрАТ «МТС Україна» та ПрАТ «Київстар» мають надати в електронному вигляді у форматі Microsoft Excel, та зобов’язані зазначити: тип, дату, час, тривалість дзвінків, надіслані та отримані СМС і ММС-повідомлення, номери учасників з’єднань, ІМЕІ їх мобільних терміналів, азимути ретрансляційних антен з прив’язкою до базових станцій.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!