«Дніпро» і «Волинь» не дограли прощальний матч, ледь не постраждав від петарди голкіпер лучан

31 травня 2017, 18:33
0
0
0

Сьогодні у Дніпрі відбувався матч заключного 32 туру української прем’єр-ліги. «Дніпро» приймав «Волинь». Цей матч мав сумний підтекст, адже обидва клуби з одного «гнізда» стали невдахами цього сезону. Після першого тайму попереду були господарі поля з рахунком 1:0 завдяки голу Довбика на 33-й хвилині.

Наприкінці першого тайму уболівальники «Дніпра» почали закидати поле димами та петардами. Проте дограти першу половину гри вдалося. Капітан дніпрян попросив фанатів дозволити дограти хоча б перший тайм. На початку ж другої половини гри чергова петарда прилетіла на поле і розірвалася за метр від молодого голкіпера «Волині» Жмурка. Головний арбітр зустрічі вирішив зупинити гру. Таким був протест фанатів «Дніпра» проти рішення власників клубу фактично припинити його існування, й почати створювати нову команду вже з другої ліги з наступного сезону. «Волинь» теж лишається у невідомості. Лучани, очевидно отримають технічну перемогу з рахунком 3:0 за матч у Дніпрі, проте думки волинських фанатів не менш сумні. Адже доля ФК «Волинь» взагалі нині дуже туманна.