І постане храмОсвячення наріжного каменя майбутнього храму

І постане храм

Волинь

28 травня в Рудці-Козинській Рожищенського ра­йону митрополит Луцький і Волинський Михаїл здійснив чин освячення наріжного каменя церкви Святого Духа, що будується в центрі села. Владика зачитав лист, у якому вказувалося, за якого патріарха, митрополита і настоятеля закладено цей храм. Його вклали в капсулу, яку вмурували у фундамент будівлі. Потім кожен старався кинути свій камінчик у місце, де закладалася капсула.

Митрополит висловив сподівання, що вже восени будуть освячуватися хрести на куполах новозбудованої церкви. «Якщо кожна парафіянка, йдучи на службу Божу, щонеділі та щосвята принесе одну цеглину, а чоловік – одну дошку, то швидко матимемо збудовану церкву», – сказав владика. І додав, що слід закласти таку енергію під час будівництва, щоб це відчували діти і внуки, бо дім Божий зводиться для них.

Олеся КУЛІШ, Волинська область

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!