На Волині та Рівненщині виявили підпільні цехи з виробництва сільськогосподарської хімії

На Волині та Рівненщині виявили підпільні цехи з виробництва сільськогосподарської хімії

Волинь

Незаконний бізнес організували 39-річний та 36-річний лучани. Упродовж лютого-травня цього року вони підпільно виготовляли та реалізовували на території Волинської та Рівненської областей фальсифіковані засоби захисту рослин (отруйних речовин) різних торгових марок.

Про це повідомили у поліції Волині.

Працівники поліції із Департаменту захисту економіки провели понад 10 обшуків і вилучили контрафактної продукції на суму понад 3 мільйони гривень. Також конфіскували понад 4 тонни фальсифікованих засобів захисту рослин, тару (пластикові пляшки, паперові мішки різних ємкостей), етикетки із зображенням на них торговельних знаків торгових марок, оргтехніку та інструкції щодо застосування засобів захисту рослин, обладнання для розливу фальсифікованої продукції (лійки, каністри, бочки, шланги), 60 тисяч гривень готівки.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!