Сьогодні профільний комітет ВРУ розгляне питання призначення виборів міського голови у Луцьку

Сьогодні профільний комітет ВРУ розгляне питання призначення виборів міського голови у Луцьку

Волинь

Сьогодні о 15:00 відбудеться засідання Комітету з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування Верховної Ради України. У порядок денний включено вісім питань, перше з них – призначення позачергових виборів міського голови у Луцьку.

Відповідна інформація розміщена на сайті комітету.

Відомо, що раніше Луцька міська рада не зверталася до парламенту з документами про призначення дострокових виборів. Ігор Поліщук кілька разів спрямовував листи, які не були оформлені належним чином, тому не могли бути взяті до уваги. Це підтвердив один з членів профільного комітету ВРУ, який прибув сьогодлні у Луцьк. Сьогодні ж чи кількома днями раніше, очевидно, коли стало зрозуміло, що Юлія Вусенко через суд поновилася на посаді, процес з відсилкою документів прискорився.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!