Оркестр 14 бригади гастролює на передовій

Оркестр 14 бригади гастролює на передовій

Волинь

Військовослужбовці всіх підрозділів, які знаходяться на передовій, а також ті, хто перебуває в районах відведення, мали змогу насолодитися виступами своїх колег – оркестру нашої 14 окремої механізованої бригади. Програма виступу, яку складав начальник оркестру – військовий диригент старший лейтенант Ярослав Король, була дуже вдалою: просто на ВОПах звучали запальні українські пісні, марш бригади, гімн України.

Про це інформують у прес-службі 14 ОМБР.
Найбільш видовищним став концерт оркестру на центральній площі Станиці Луганської, де до військових музикантів приєдналися солісти місцевого ансамблю «Слов’янський луг». Разом вони співали українські пісні, а на завершення спільно з глядачами виконали гімн України. 
Голова районної державної адміністрації Станиці Луганської Юрій Золкін вручив керівнику оркестру Ярославу Королю український прапор з надписом «Станиця Луганська – це Україна», а згодом написав на ньому щирі побажання.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!