Волинянка здобула ліцензію на чемпіонат світу

26 червня 2017, 12:28
0
0
0

Нещодавно у Сумах відбувся чемпіонат України із спортивної ходьби на дистанції 20 кілометрів. Волиняни завоювали на змаганнях перше загальнокомандне місце, а також виграли дві золоті та одну срібну медаль в індивідуальних заліках. Валентина Мирончук виграла захід у жінок, «привізши» на фініші дві хвилині киянці Аліні Цвілій. Валентина завоювала путівку на чемпіонат світу.

Про це інформує прес-служба ФЛАВО.

Перемога Мирончук у Сумах принесла волинській легкій атлетиці вже шосту путівку на чемпіонат світу у Лондоні, який відбудеться у серпні. Раніше право змагатися серед найсильніших спортсменів світу здобули Юрій Русюк (марафон), Ірина Климець (метання молота), Іван Банзерук (спортивна ходьба, 50 км), Надія Боровська (спортивна ходьба, 20 км), Іван Лосєв (спортивна ходьба, 20 км).