Сесія поновила Юлію Вусенко на посаді секретаря міської ради і одразу звільнила

Сесія поновила Юлію Вусенко на посаді секретаря міської ради і одразу звільнила

Волинь

Сьогодні відбулася позачергова 27-а сесія Луцької міської ради. Незаконно звільнена з посади секретаря депутат Юлія Вусенко принесла у міську раду постанову Львівського апеляційного адміністративного суду, яким її необхідно поновити на попередньому місці. Головуючий на засіданні Григорій Пустовіт, який перейняв крісло секретаря міської ради від Ігоря Поліщука, після консультації з юристами закликав депутатів виконати рішення Феміди. Тож Юлію Вусенко поновили на посаді. Але тим же рішенням і звільнили знову, цього разу з 6 липня. Голосування за цей проект було таємним.

«На відео видно, як ознайомився із рішенням суду Пустовіт Г. О., який діалог у нього не з «покірними» представниками коаліції.
Сказав – прийде, офіційно – вивчимо...
Не пройшло і 30 хв., як «вивчили і вирішили», що пора звільнити. Але кого?! На роботу мене ніхто не допустив, запис у трудовій книжці – відсутній. Трудова книжка у мене на руках. Рішення суду – не виконано... Кого звільнили?!», – прокоментувала ситуацію у «Фейсбук» Юлія Вусенко.

Також на позачерговій 27-ї сесії Луцької міської ради депутати прийняли звернення до Верховної Ради України щодо невідкладного розгляду питання призначення позачергових виборів Луцького міського голови та визначення строку їх проведення.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!