10 липня 2017, 19:15
0
0
0

Сьогодні у рамках підготовки до нового сезону луцька «Волинь» провела контрольний поєдинок із «Вересом». Який уже наступного тижня стартує у прем’єр-лізі українського футболу. Хоча матч був товариським, у першому таймі за духом він нагадував дербі. Молоді луцькі футболісти билися на рівних із суперником. Лише наприкінці першого тайму значно краще укомплектовані рівняни спромоглися створити кілька непоганих моментів. Під час одного з них м’яч влучив у стійку. У другому ж таймі гра кардинально змінилася. «Верес» тричі відзначився у матчі – один гол на рахунку Руслана Степанюка, «дубль» оформив Михайло Сергійчук. Уже за рахунку 3:0 «хрестоносці» могли б лишитися у меншості, адже арбітр видалив за друге попередження Марушку. Проте за згодою тренерів команд, лучани змогли випустити замість нього іншого футболіста. За час, що лишився, «Верес» міг довести справу до розгрому. Також свій єдиний справді небезпечний момент створили лучани, вдало розігравши стандарт.