За півроку волинська митниця дала на дороги понад 400 мільйонів

За півроку волинська митниця дала на дороги понад 400 мільйонів

Волинь

У рамках дорожнього експерименту завдяки перевиконанню планових показників у першому півріччі 2017 року Волинська митниця ДФС спрямувала на ремонт та облаштування доріг 417,4 мільйона гривень.

Про це поінформував заступник начальника Волинської митниці ДФС Василь Герман.

«Загалом визначені індикативні показники з мобілізації митних платежів до держбюджету перевиконано на 927,3 мільйона гривень, зокрема перевиконання по обсягах мита, акцизного податку, податку на додану вартість склали 896,2 мільйона гривень, відтак на ремонт доріг забезпечено 417,4 мільйона гривень», – повідомив Василь Герман.

Як підкреслив заступник начальника Волинської митниці ДФС, у червні на ремонт доріг акумульовано рекордні 95,8 мільйона гривень.

Загалом протягом січня-червня 2017 року до державного бюджету Волинська митниця ДФС перерахувала 3,4 мільярда гривень митних платежів. Проти аналогічного періоду 2016 року волинські митники мобілізували до держбюджету на понад 1,138 мільярда гривень митних платежів більше.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!