Волинські силачі посіли друге місце на фестивалі «Козацькі розваги-2017»

Волинські силачі посіли друге місце на фестивалі «Козацькі розваги-2017»

Волинь

У Чернігові відбувся фінал Всеукраїнського фестивалю «Козацькі розваги-2017». На свято зібралися найсильніші богатирів з 13 обласних центрів фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх». Волинь представила команда із селища Маневичі (Віктор Кушнір та  Олександр Сидорчук). Змагання складалися із 4 конкурсів – «Колода», «Козацька вдача», «Козацька засіка», «Чумаки». Волиняни вибороли друге місце, поступившись лише представникам Харківщини.

Про це повідомили в обласному центрі «Спорт для всіх».

У рамках заходу Президент федерації стронгмену, Чемпіон світу до 110 кілограмів за версією WSF, переможець престижного міжнародного турніру зі стронгмену World Record Brakers України Сергій Конюшок та Заслужений майстер спорту України, 3-разовий Чемпіон світу в команді Олександр Пеканов проводили показові виступи для усіх бажаючих.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!