На «Бандерштаті» вчитимуть читати шрифтом Брайля та розкажуть про проблеми незрячих

На «Бандерштаті» вчитимуть читати шрифтом Брайля та розкажуть про проблеми незрячих

Волинь

Луцьк – унікальне місто України, яке вражаючими темпами перетворюється на доступне для людей з інвалідністю, завдяки ефективній співпраці громадських активістів, влади і бізнесу. Саме тут функціонує вже більше року Студія друку шрифтом Брайля «Braille Studio» - волонтерський проект ГО «Генерація успішної дії / Волинь» та правозахисної ГО «Боротьба за права» (Fight For Right), спрямований на забезпечення вільного доступу до інформації людей з порушеннями зору через створення книг та інших матеріалів, надрукованих шрифтом Брайля.

На цьогорічному «Бандерштаті» буде локація «Braille Studio». Тут відвідувачі зможуть пройти майстер-клас, навчитися читати і писати на дотик, підписати унікальну листівку шрифтом Брайля для себе або для знайомих незрячих людей, поспілкуватися з незрячими людьми, спробувати зіграти в цікаві ігри на дотик, пройти невеличкий квест в пов’язках та відкрити в собі нові можливості для сприйняття світу, навчитися правилам супроводу і допомоги незрячим людям.

Також відвідувачам пропонуватимуть долучитися до благодійної ініціативи проекту спільної з банком ПУМБ та журналом L’Oficcielle Україна, придбавши путівник «Україна для Вас». Зібрані кошти підуть на потужне обладнання, необхідне для друку шрифтом Брайля.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!