Шахрайство: «довічна знижка» обійшлася лучанці у 9 тисяч доларів

Шахрайство: «довічна знижка» обійшлася лучанці у 9 тисяч доларів

Волинь

Від шахрайських дій групи зловмисників у Луцьку упродовж одного дня – 30 червня 2017 року – постраждало дві жінки похилого віку. Одна з них позбулася 30 тисяч гривень, інша – 9 тисяч доларів США.

Про це інформує прес-служба прокуратури Волині.

Схема наступна. Шахраї працюють утрьох. Одна дівчина пропонує потенційній жертві взяти участь в «акції до річниці» відомих мереж аптек та супермаркетів та «виграти» картку на величезну довічну знижку. Її напарник-чоловік підігріває інтерес жертви. І ще одна шахрайка – жінка пенсійного віку – так само хоче мати картку на знижку. Бажану картку одержують обидві жінки і – у них «випадково» співпадають останні цифри у номерах карток, що дає їм можливість поділити на двох суперприз – посудомийну машину. Але суперприз на двох не ділиться. Тому його одержить та жінка, в якої є більше готівки. Пенсіонерка-шахрайка з жалем визнає, що вона не місцева і не може показати, скільки в неї вдома грошей, та іде з місця події. Жертва ж, увійшовши в азарт, везе шахраїв додому, де в ході нехитрих дій вони заволодівають усією наявною в помешканні готівкою та зникають.

За обома фактами досудове розслідування проводить Луцький відділ поліції.

Луцька ж місцева прокуратура застерігає мешканців обласного центру бути обачними, аби не стати жертвами шахраїв.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!