З ФК «Волинь» хочуть іти ще троє футболістів

З ФК «Волинь» хочуть іти ще троє футболістів

Волинь

Одразу троє півзахисників «Волині» Юрій Романюк, Олександр Чепелюк та Артем Дудік хочуть розірвати контракти із клубом. Ряд гравців давно шукали можливості залишити Луцьк через незрозумілі перспективи місцевої команди та борги, які власники ФК постійно накопичують та повертають порціями. Також вище згадані футболісти, які лише через плачевний стан речей у клубі стали гравцями основи, а ще зовсім нещодавно виступали у «дублі» основної команди, нині ведуть боротьбу за підвищення заробітних плат. Нині конфлікт дійшов до критичної межі. Романюк, Чепелюк та Дудік не з’явилися у призначений час на збір команди, яка вирушала на матч третього туру першої ліги у Краматорськ.

Нині заборгованість по зарплаті перед футболістами сягнула 7 місяців, а відповідно до умов контрактів у разі виникнення піврічного боргу вони мають право на дострокове розірвання угоди та перехід в інші клуби без компенсації для ФК «Волинь». За останні роки луцька команда втратила таким чином десятки футболістів. Виною цьому дії власників клубу. Через невчасну виплату заробітної плати ФК «Волинь» постійно отримує позови від колишніх футболістів і втрачає можливість отримати хоч якісь кошти у клубну казну від їх трансферів. Така ситуація невпинно веде луцький футбол до остаточного краху.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!