Пейзажі «білинського Шевченка» – у Києві!

Пейзажі «білинського Шевченка» – у Києві!

Волинь

У Києві, в «білій залі» Українського фонду культури, відкрилася виставка картин самодіяльного художника із села Білин Ковельського району Миколи Конопатського. Він презентував у столиці 42 свої роботи – пейзажі Волинського краю. За непідкупну правдивість зображуваного митця вдома називають не інакше, як «білинський Шевченко».

У виставковій залі можна годинами милуватися бурхливими ріками та тихими  озерами, золотими лісами та зеленими луками, що народилися з-під пензля Миколи Конопатського. Ця природа сколихнула не лише душу майстра. На відкриття виставки, що має назву «Барви Волинського Полісся», прийшло багато поціновувачів мистецтва. І кожен сказав добре слово і про майстерність, і про багатогранність таланту автора.

До речі, Микола Антонович – уродженець Житомирщини. Але рідною вважає саме Волинь. Бо тут він провів усе своє свідоме життя, тут почав творити фарбами і пензлем. Сьогодні у творчому доробку майстра – понад сотня полотен. На кожному можна знайти десятки кольорів та відтінків. Тільки чорного на них немає. «Хочеться, щоб і в нашому житті, і житті нашої держави Україна було чорного якнайменше», – зауважив майстер.

Наталія КРАВЧУК, Волинська область

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання на www.visnyk.lutsk.ua

Хочете отримувати цікаві пропозиції на свою пошту?
Вкажіть свій емейл.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!