8 гектарів землі біля Замку Любарта захопили і хочуть перепродати?

8 гектарів землі біля Замку Любарта захопили і хочуть перепродати?

Волинь

Сьогодні воїни АТО та члени їх сімей прийшли до Волинської обласної ради поскаржитися на дії обласного управління Держгеокадастру. Так, за словами голови Волинської спілки воїнів АТО Олександра Серватовича, за останні    й час родини учасників антитерористичної операції отримали понад тисячу відмов на виділення земель. Заступник начальника управління Держгеокадастру в області Анатолій Поляков мотивує відмови посилаючись на постанову Кабінету міністрів України № 413 від 7 червня цього року. Відмови фактичний виконувач обов’язків керівника земельників запропонував натовцям оскаржувати у суді.

На підтримку учасників АТО виступила заступник голови Асоціації землевпорядників Волині Оксана Шеремета. Зокрема, вона звинуватила керівництво Держгеокадастру у Волинській області у зловживаннях. Так, за словами Оксани Шеремети, на ринку земельних послуг в області монопольне становище отримали приватні фірми зі Львівщини, до який має відношення сам Анатолій Поляков. Це ТзОВ «Захід Землепроект», ПП «Фірма Сомгіз» та ТзОВ «Азимут-плюс» та інші. Їхнім же конкурентам не дають працювати. Землі видаються з порушеннями. Так, Оксана Шеремета озвучила кілька фактів. 300 гектарів земель на підставних осіб віддали в Маневицькому районі, 154 гектари в Журавичах особливо цінних земель, 26 гектарів біля озера Святе. Також юридично-землевпорядна фірма отримала зі Львівщини, засновником якої за даними 2016 року був Анатолій Поляков, отримала за 300 метрів від Замку Любарта отримала 8 гектарів землі. А нині вже її виставили на перепродаж по 1100 доларів США за сотку. Загальна вартість земельної ділянки понад 2 мільйони доларів! Також 30 гектарів земель видано на фермерське господарство практично у курортній зоні поблизу села Світязь одразу на територіях кількох сільських рад.

Тут Оксана Шеремета запропонувала шукати резерви для забезпечення воїнів АТО земельними ділянками.

Сьогодні ж депутати Волинської обласної ради звернулися до керівників правоохоронних органів держави розібратися із озвученими земельними оборудками і скасувати рішення про незаконне виділення земель. Також направилено звернення до Кабміну щодо скасування сумнозвісної постанови №413.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!