Легендарний воїн Олег Твердохліб – почесний громадянин Волині посмертно

Легендарний воїн Олег Твердохліб – почесний громадянин Волині посмертно

Волинь

Волинська обласна рада присвоїла звання почесного громадянина Волині легендарному волинському воїну Олегу Твердохлібу посмертно. Олег Анатолійович пішов на українсько-російську війну добровольцем у батальйон «Айдар», де служили багато волинян. У серпні 2014 року його підрозділ вдало атакував бойовиків та спепризначенців з армії РФ в районі населеного пункту Вергунський Роз’їзд на Луганщині. Твердохліб у тому бою, попри значні поранення, не тільки керував діями підлеглих, а й сам вивів з ладу ворожий танк, а також влучним пострілом спровокував вибух боєприпасів на ворожих позиціях, знищивши значну кількість озброєння та живої сили. Після реорганізації «Айдару» на початку 2015 року волинянин перейшов до 81-ї десантно-штурмової бригади. Проте менше ніж за рік лікарі комісували його. Внаслідок отриманих травм у нього почав прогресувати рак правої привушної слизової залози. До останнього він очолював Спілку воїнів АТО Волині. Помер у квітні цього року.

Окрім Олега Твердохліба, на отримання звання почесного громадянина Волині претендували журналіст і письменник Іван Корсак, дисидент Валентин Мороз та тренер збірної України з футболу серед футболістів з наслідками ДЦП Юрій Тимофєєв.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

  • вул. Перемоги, 15, м. Луцьк
  • T 0 332 77 48 84, 0 332 77 49 85
  • T Редактор сайту Ірина Бура 066 606 94 80
  • Email:visnyk@visnyk.lutsk.ua

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×