У Нововолинську хочуть збудувати електростанцію на біопаливі

У Нововолинську хочуть збудувати електростанцію на біопаливі

Волинь

Делегація з Нововолинська побувала у чеському місті Чеське-Будейовіце, де ознайомилася із роботою електростанції, яка працює на біопаливі. Волиняни їздили переймати досвід і хочуть реалізувати такий же проект у своєму місті.

Про це на сторінці у «Фейсбук» розповів міський голова нововолинська Віктор Сапожніков.

За його словами, електростанцію планується звести на місці котельні ВАТ «Оснастка», використовуючи вже готові приміщення. Вартість проекту – 10 мільйонів євро. Однак фінансуватиметься він виключно за кошти українських та чеських інвесторів.

«Будівництво електростанції дасть змогу цілодобово і упродовж усього року постачати гарячу воду у житлові будинки 5-го, 6-го та 15-го мікрорайонів Нововолинська. Попереду: виділення землі під будівництво об’єкта на сесії міської ради, розроблення проектно-технічної документації, і зведення електростанції, на що потрібно приблизно до двох років», – зазначає Віктор Сапожніков.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!