На Волині у селян вилучають землі, розташовані впритул до кордону

На Волині у селян вилучають землі, розташовані впритул до кордону

Волинь

Конфлікт між селянами та військовими відбувається на території Гущанської сільської ради Любомльськго району. Тут землі колишнього колгоспу «Світанок» вздовж річки Західний Буг, по якій, водночас, пролягає кордон із Польщею, розпаювали під сінокоси. Та цього року військова прокуратура Луцького гарнізону розпочала процедуру вилучення вищезгаданих земельних ділянок на користь державної прикордонної служби України. При цьому прокуратура керується постановою обласної ради депутатів Трудящих Волинської області УРСРС від 1946 року.

З проблемою селяни прийшли до депутата обласної ради Юрія Гупала. За врегулюванням конфліктної ситуації він звернувся до керівництва Волинської області.

Питання вилучення прикордонних земель підіймається резонно. Воно характерне для багатьох областей. Зокрема, по західному кордону України через приватні землі, які розташовані впритул до держрубежу, відбувається активний контрабандний трафік.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

  • вул. Перемоги, 15, м. Луцьк
  • T 0 332 77 48 84, 0 332 77 49 85
  • Email:visnyk@visnyk.lutsk.ua

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×