Тарифи на тепло у Луцьку переглянуть

Тарифи на тепло у Луцьку переглянуть

Волинь

Виконком Луцької міської ради у жовтні має переглянути тарифи на централізоване теплопостачання у місті. Наразі, у департаменті економічної політики у очікують пропозицій з обгрутованими розрахунками із ДКП «Луцьктепло». Щоправда між підприємством та муніципалітетом є певні непорозуміння. Зокрема, директор «Луцьктепла» Валентина Малютіна каже, що міська рада не погодила штатний розпис підприємства, а без цього не можливо вирахувати вартість послуг. Отож процес затвердження тарифів затягується.

За минулий рік «Луцьктепло» спрацювало зі збитками у розмірі 57 мільйонів гривень. Водночас держава заборгувала підприємству за пільги та субсидії понад 70 мільйонів гривень. Аби втримати «Луцьктепло» на плаву Луцька міська рада цього року виділила з бюджету 25 мільйонів.

Отож, слід очікувати здорожчання послуг ДКП «Луцьктепло». Платіжки з оновленими тарифами лучани, найімовірніше, почнуть отримувати з грудня.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!