Волинські сумо їсти тріумфували на чемпіонаті України у Рівному

29 вересня 2017, 15:07
0
0
0

У Рівному відбувся чемпіонат України з сумо серед юнаків та дітей. У віковій групі до 16 років (категорія 95 кілограмів) чемпіоном України став Богдан Саранчов з Луцька з Волинської обласної дитячо-юнацької спортивної школи з видів боротьби, а треті місця  посіли учні Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою Михайло Макарук (75 кілограмів) та Ірина Ханенко (55 кілограмів). Серед молодших юнаків чемпіоном став Володимир Федосейкін з Володимира-Волинського (70 кілограмів), у цій же ваговій категорії «бронзу» виборов його земляк Максим Романюк. У ваговій категорії 60 кілограмів третіми стали Іван Малишев з Володимира-Волинського та Богдана Сац з села гірка Полонка Луцького району. У віковій групі до 12 років у ваговій категорії 30 кілограмів бронзова медаль в активі Тетяни Девицької з Луцька.

У загальнокомандному заліку серед 15 областей Волинь посіла друге місце, пропустивши вперед лише спортсменів з Миколаївської області. Усі 8 сумоїстів з Волині, які посіли призові місця, відібрані на чемпіонат Європи з сумо, який наприкінці жовтня прийматимуть молдовські Бельци.