Волинь не отримує коштів на демонтаж шахт для пуску балістичних ракет

Волинь не отримує коштів на демонтаж шахт для пуску балістичних ракет

Волинь

На території села Мовчанів у Локачинському районі розташовані пускові шахти для балістичних ракет. Раніше тут тривали роботи з демонтажу об’єктів, однак у серпні 2014 року підприємство з міста Рівне, яке працювало тут, припинило роботи, при цьому створивши зону потенційної небезпеки для місцевого населення. Заступник голови Волинської обласної ради Роман Карпюк з цього приводу зробив запит в управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Волинській області. Там повідомили, що у 2013-2017 роках кошти на демонтаж пускових шахт з державного бюджету не виділялись.

Як виглядає з відповіді УДСНС у Волинській області, проблема лягла на плечі місцевих громад та районної влади.

«Для заключення відповідного договору по демонтажу колишніх шахтних пускових установок балістичних ракет, заявнику запропоновано звернутись до місцевих органів влади, які є розпорядниками даного майна, оскільки об’єкт розташований на їх територіях», – йдеться у відповіді на депутатський запит.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!