Компанія Ахметова збільшила закупівлю вугілля на Волині та Львівщині

Компанія Ахметова збільшила закупівлю вугілля на Волині та Львівщині

Волинь

Енергокомпанія ДТЕК «Енерго», яка асоціюється із Ринатом Ахметовим, за 9 місяців 2017 року закупила у державних шахт Львівсько-Волинського басейну 521 тисячу тонн вугілля. Збільшення закупівель на 6,3% в порівнянні з минулим роком викликано збільшенням виробництва електроенергії на ТЕС, що працюють на газовій групі палива, у зв'язку з зупинкою поставок антрациту через блокаду окупованих територій і пріоритизацію розвитку власного виробника.

Про це пише «Сегодня».

У вересні з шахт Західної України для потреб «ДТЕК Західенерго» відвантажено 75 тисяч тонн вугілля. У порівнянні з вереснем 2016 року зростання закупівлі склало 39%.

Комерційний директор ДТЕК «Енерго» Віталій Бутенко зазначив, що компанія нарощує інвестиції в збільшення власного видобутку вугілля марки Г і готова підтримувати стабільним попитом розвиток видобутку на державних шахтах.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!