Гине одне з колись найуспішніших підприємств Луцька

Гине одне з колись найуспішніших підприємств Луцька

Волинь

Вчора працівники ПАТ «Електротермометрія», яке займається виробництвом лічильників для води та газу, розпочали страйк. Люди вимагають виплатити заробітну плату, котру їм боргують уже протягом п’яти місяців.

Про це йдеться у сюжеті Волинської регіональної дирекції НСТУ.

У складних 1990-х та у 2000-х тисячних підприємство процвітало. Працювати тут вважалося престижно, оплата праці була достатньо висока.

Начальник управління Держпраці у Волинській області Ростислав Стасько розповів журналістам, що у підприємства бракує обігових коштів для виплати заробітної плати через складнощі з реалізацією виготовленої продукції.

«Зі слів керівництва цього підприємства, їхня продукція, у першу чергу, була орієнтовна на збут у Росії та східних регіонах України, у тому числі тих, які нині частково непідконтрольні українській владі. Очевидно, проблема зі збутом впливає на наявність обігових коштів», – зазначив Ростислав Стасько.

Сьогодні на ПАТ «Електротермометрія» мають відбутися збори членів наглядової ради, на яких вирішуватимуть як жити далі.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!