Луцька міська рада вкотре «динамить» поновлення на посаді секретаря Юлії Вусенко

Луцька міська рада вкотре «динамить» поновлення на посаді секретаря Юлії Вусенко

Волинь

Сьогодні відбувається позачергова сесія Луцької міської ради, розпорядження про скликання якої підписав виконувач повноважень міського голови Григорій Пустовіт. Сесія скликана ніби-то для того, аби виконати рішення Львівського адміністративного апеляційного суду від 26 вересня про поновлення на посаді секретаря Луцької міської ради Юоії Вусенко. На розгляд депутатів було запропоновано два проекти рішення. Першим Вусенко пропонується поновили на посаді секретаря з 16 березня 2017 року (день її звільнення), а другим – звільнити її ж з 2 листопада 2017 року. Водночас судове рішення говорить про те, що поновити Вусенко на посаді має виконувач обов’язків міського голови, наразі це Григорій Пустовіт, а не сесія. Зважаючи на це та у протест проти дій проукропівської більшості від участі у голосуванні та у роботі сесії відмовилися фракції БПП «Солідарність», «Самопомочі», «Свободи» та «Народного контролю».

Зрештою проукропівська більшість підтримала запропонований порядок денний.

Юлія Вусенко готова звертатися до прокуратури і добиватися притягнення до кримінальної відповідальності Григорія Пустовіта, якщо він не виконає рішення суду.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!