Волинську цукроварню модернізують за 15 мільйонів євро

Волинську цукроварню модернізують за 15 мільйонів євро

Волинь

На Гнідавському цукровому заводі розробили програму модернізації розраховану на п’ять років, яка орієнтована на втілення провідних технологій для повного циклу переробки цукрового буряка. Вже цього року планується закупити спеціальні пресувальні установки для віджимання жому. Зараз жом віджимається до 12-13 відсотків сухих речовин, а з встановленням вищезгаданих пресів, буде віджиматися  до 27 відсотків. Для зберігання цього продукту збудують спеціальні склади. За рахунок того, що він буде сухіший і не контактуватиме з навколишнім середовищем, його можна буде постачати селянам на протязі року. З іншої сторони, жом буде використовуватись для виготовлення кормів для великої рогатої худоби, а також для виробництва енергії на біореакторі.

Також планується переробляти відходи після очищення соку цукрового буряка. Для цього встановлять молекулярні преса, які дозволять перетворити відходи на цінне добриво.

На останньому етапі реалізації програми буде налагоджено технологічний процес очистки води, якою миють цукрові буряки. Це дозволить використовувати воду на виробництві повторно.

Загалом реалізація цієї програми обійдеться близько 15 мільйонів євро.

Схожі новини

Коментарів: 1

  • Гость
    8 листопада 2017 року, 08:06 - Відповісти
    0
    https://www.youtube.com/watch?v=Fm0aqpf3fA8

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!