Секретарю Волинського окружного адмінсуду подарували півмільйона гривень

Секретарю Волинського окружного адмінсуду подарували півмільйона гривень

Волинь

Секретар судового засідання Волинського окружного адміністративного суду Марія Іванчук отримала в подарунок 500 тисяч гривень.

Таке повідомлення про зміну майнового стану вона подала до Єдиного державного реєстру декларацій 8 листопада, пише «Слово і Діло».

Згідно з поданим документом, секретар отримала півмільйона гривень від громадянина України Миколи Мичка. Провести аналіз електронної декларації Іванчук не вдалося, оскільки вона відсутня в реєстрі декларацій.

Тенденція щедрого дарування в Україні набирає обертів, причому такі подарунки отримують переважно значущі чиновники та представники держорганів. Так раніше київській судді подарували півмільйона гривень. Також працівнику Антимонопольного комітету подарували простору квартиру за 2,6 мільйона гривень.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!