Рятувальники вкотре просили луцьких забудовників придбати автодрабину для висотних будинків

Рятувальники вкотре просили луцьких забудовників придбати автодрабину для висотних будинків

Волинь

Нещодавно у Луцьку відбулася спільна нарада керівництва Луцької міської ради та забудовників за участі посадовців управління ДСНС України у Волинській області щодо забезпечення пожежної безпеки у будинках підвищеної поверховості. У рамках наради тривало обговорення шляхів вирішення питання придбання спеціальної пожежної техніки (автопідйомника або автодрабини) з висотою підйому до 50 метрів для здійснення ефективної ліквідації надзвичайних подій та рятування людей з 10-го та вищих поверхів будівель.

Відзначимо, що це уже не перша спроба домовитися із забудовниками про спільне придбання техніки для висотних будинків, які все частіше зводять у Луцьку. Однак компромісного рішення досі не досягнуто. Піти на зустріч рятувальникам будівельники, швидше за все, погодяться лише якщо для них обмежать поверховість. Нині ж люди, купуючи квартири на останніх поверхах висоток, фактично роблять це на свій власний страх і ризик.

Підйомник або автодрабина з робочою висотою до 50 метрів річ недешева – вартує десятки мільйонів гривень.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!