Під Луцьком горів музей-скансен. Директор впевнений – підпал

Під Луцьком горів музей-скансен. Директор впевнений – підпал

Волинь

Ввечері 13 листопада у селі Рокині Луцького району виникла пожежа у Музеї сільського господарства Волині-скансені. Зайнявся дерев’яний будинок-експонат – козацький зимівник, критий соломою. За викликом прибули працівники 2-ї державної пожежно-рятувальної частини та частини спеціальної пожежної техніки міста Луцька, які досить швидко локалізували і ліквідували пожежу. Але вогонь встиг знищити 50 метрів квадратних даху, пошкодити перекриття, музейні експонати та стіни.

Сторож музею першим помітив вогонь. Полум’я спалахнуло на солом’яній стрісі. Директор і засновник музею-скансену Олександр Середюк вважає, що це був умисний підпал. Припускає, що подія може бути пов’язана із конфліктом з керівником обласної організації партії «УКРОП» В’ячеславм Рубльовим.

Справжні ж причини виникнення пожежі мають встановити фахівці.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!