Верховна Рада не звільнила місце для Юлії Вусенко

Верховна Рада не звільнила місце для Юлії Вусенко

Волинь

Сьогодні у Верховній Раді України відбувся розгляд постанови про дострокове припинення повноважень народного депутата від «Самопомочі» Олени Бабак. Остання сама виявила бажання припинити роботу у парламенті. На її місце претендує лучанка Юлія Вусенко, яка під час виборів до Ради зупинилася перед прохідною межею. Однак поки що рокіровка відміняється. Депутати провалили голосування за «відставку» Бабак навіть попри її особисте бажання. Головуючий на засіданні двічі ставив це питання на розгляд. Спершу проект постанови набрав 141 голос, а з другої спроби – 151.

Наскільки нардепи від Волині прагнули збільшення волинської «діаспори» у парламенті? Двічі підтримали постанову Ігор Гузь, Ігор Лапін, Ірина Констанкевич, Степан Івахів не голосував двічі, його товариш і колега по групі «Воля народу» Сергій Мартиняк у першому випадку теж не голосував, а з другої спроби таки віддав свій голос «за». І, як це буває часто, відсутнім на засіданні був Юрій Савчук.  

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!