У жовтні волинські митниці дали рекордні надходження за весь час своєї роботи

У жовтні волинські митниці дали рекордні надходження за весь час своєї роботи

Волинь

За 10 місяців цього року Волинська митниця ДФС спрямувала до державного бюджету 6,3 мільярда гривень, що на 57% або 2,3 мільярда більше відповідного періоду минулого року. Із загальної суми найбільше коштів – 809,7 мільйона гривень – спрямовано у жовтні 2017 року, що стало рекордом для волинських митних надходжень за місяць. Це на 98 мільйонів більше вересня цього року і на 320 мільйонів більше минулорічного жовтня.

Найбільше митних платежів – 4,83 млрд грн за 10 місяців цього року – надійшло до державного бюджету від роботи двох із восьми наявних в межах області митних постів. Міжнародний пункт пропуску для автомобільного сполучення «Ягодин» відповідно до минулого року наростив 70% платежів, загалом перерахувавши 2,35 млрд грн. Внутрішній митний пост «Луцьк» додав до минулого року 45%  і перерахував до бюджету в цілому 2,48 млрд грн.

«Такий ріст зумовлений комплексною системною роботою, результатом якої є інтенсифікація експортно-імпортних операцій. Зовнішньоторгівельний обсяг збільшився на 40%, зросли обсяги імпорту за вагою на 43% та за митною вартістю на 53%. Ця тенденція характерна для усіх митних постів в зоні діяльності Волинської митниці ДФС», – пояснює начальник Віктор Кривіцький.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!