З Ковеля на Холм пустять ще один поїзд

З Ковеля на Холм пустять ще один поїзд

Волинь

Перший потяг на маршруті Ковель-Холм почав курсувати з 12 червня цього року, але уже 24 серпня його «трансформували» на Здолбунів-Холм. Однак популярність цього напрямку зростає, адже залізничне сполучення дозволяє подорожуючим уникати черг на українсько-польському кордоні. У зв’язку з цим з 10 грудня «Укрзалізниця» запускає другий поїзд Ковель-Холм. Маршрут обслуговуватиме рейковий автобус моделі PESA 630М. Потяг №753 сполученням Ковель-Холм вирушатиме зі станції Ковель о 15:17 та прибуватиме у Холм о 17:05 за місцевим часом. Із Холма потяг №754 сполученням Холм-Ковель вирушатиме о 10:55 (за місцевим часом) та прибуватиме у Ковель о 14:47 за київським часом. Орієнтовна вартість квитка – 212 гривень.

Також на буде змінено розклад руху потягу №751/752 Здолбунів-Холм. Зі станції Здолбунів він вирушатиме о 6:00 і прибуватиме у Холм о 10:25 (за місцевим часом). У зворотному напрямку із Польщі потяг відправлятиметься о 17:35. (за місцевим часом) і прибуватиме у Здолбунів  о 00:08.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!