У «Цуманській пущі» еко-активісти зрізали мисливську вишку

У «Цуманській пущі» еко-активісти зрізали мисливську вишку

Волинь

Невідомі еко-активісти, одягнені у маски звірів, спиляли мисливську вишку, яка знаходилася в урочищі Брак Ківерцівського національного природного парку «Цуманська пуща».

Ця вишка стояла на розстрільній галявині, де є різні принади для приманювання звірів: годівниці та розкиданий корм. Тут полювали на тварин, про що свідчать численні сліди від куль на стовбурах дерев.

Відповідне відео активісти розмістили у «Фейсбуку» і нагадали, що «на території природних заповідників забороняється будь-яка господарська та інша діяльність, що суперечить цільовому призначенню заповідника, порушує природний розвиток процесів та явищ або створює загрозу шкідливого впливу на його природні комплекси та об'єкти, а саме: МИСЛИВСТВО…».

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!