Ректор ЛНТУ звинуватив свого партійного боса у небажанні відбудовувати зруйнований коледж

Ректор ЛНТУ звинуватив свого партійного боса у небажанні відбудовувати зруйнований коледж

Волинь

Ректор Луцького національного технічного університету і депутат Волинської обласної ради Петро Савчук б’є на сполох через ситуацією, яка склалася навколо ремонтних робіт у Любешівському технічному коледжі. Ще у серпні тут обвалилася частина фасадної стіни з четвертого по перший поверхи. Студенти вчаться у пристосованих приміщеннях гуртожитка, а відновлювальні роботи досі не почалися.

Петро Савчук написав з цього приводу гнівне повідомлення у «Фейсбуку».

«Складається враження, що потужний коледж, який має достатній кадровий потенціал та успішно виконує регіональне замовлення на підготовку фахівців робітничих професій після аварії, окрім мене, вченої ради університету та самого колективу коледжу нікому не потрібний. Ні Ігор Палиця, ні Володимир Гунчик, ні Олег Кух, ні Людмила Плахотна, ні Ірина Констанкевич не спромоглися реально допомогти освітньому закладу маючи на те відповідні повноваження та можливості!», - йдеться у дописі.
Ще Петро Савчук звинуватив особисто голову Волинської обласної ради та лідера обласного «УКРОПу» Ігоря Палицю. Мовляв, саме він вже понад два місяці під час сесій особисто блокує ініційоване ректором ЛНТУ питання щодо виділення 250 тисяч гривень з обласного бюджету для виготовлення проектної документації, необхідної для невідкладного проведення ремонтно-відновлюваних робіт!

На цю заяву відреагував голова Волинської облдержадміністрації Володимир Гунчик. Він зазначив, що ОДА передала усі необхідні документи в обласну раду, однак рішення не вдалося провести, бо його не підтримали члени «УКРОПу».

Слід відзначити, що у Петра Савчука та ЛНТУ виникла ще одна суперечка із представниками своєї ж політичної сили, тільки вже луцькими. У даному випадку йдеться про боротьбу за приміщення міського Будинку офіцерів.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

  • вул. Перемоги, 15, м. Луцьк
  • T 0 332 77 48 84, 0 332 77 49 85
  • Email:visnyk@visnyk.lutsk.ua

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×