Волинянин став головою Касаційного адмінсуду

Волинянин став головою Касаційного адмінсуду

Волинь

Головою Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду обрали Михайла Смоковича.

Про це повідомила «Українській правді» керівник прес-служби Вищого адміністративного суду Марія Швенько.

За її словами, обрання відбувалося шляхом таємного голосування. Кандидатуру Смоковича, яка була єдиною на виборах, підтримали 27 з 28 суддів, що брали участь у зборах 6 грудня.

Раніше Смокович був виконуючим обов'язки голови Вищого адміністративного суду. Громадська рада доброчесності виступала проти призначення Смоковича членом нового Верховного Суду. Вона підготувала висновок про його невідповідність посаді, але комісія суддів подолала вето ГРД і обрала його до Верховного Суду. За даними ГРД, Смокович захищав суддів які брали під варту або позбавляли водійських автомайданівців. Ще він відмовлявся сприяти розслідуванню кримінального провадження щодо незаконного втручання у автоматизовану систему розподілу справ.

Михайло Смокович уродженець села Великий Курінь Любешівського району. З 1996 по 2004 роки працював на різних посадах у судах Волині – у Луцькому міському та обласному апеляційному.

Коментарів: 1

  • 777
    7 грудня 2017 року, 16:46 - Відповісти
    0
    Там риба дуже добра.особливо "вугрі"

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!