Професор з Німеччини оперував волинських діток

Професор з Німеччини оперував волинських діток

Волинь

Уже понад дев’ять років до Волинського обласного дитячого територіально-медичного об’єднання з благодійними візитами приїжджає жителька німецького міста Ганновер Рита Ліммрот. Знаючи, що в українських медичних закладах лікарі працюють на застарілому обладнані, вона шукає спонсорів у своїй країні, щоб закупити сучасні апарати, інструменти для порятунку пацієнтів. Майже у кожному відділенні є апаратура, яку привезла ця жінка. Загалом у волинську медицину за сприяння Рити Ліммрот вкладено понад два мільйони євро! Нещодавно жінка знову відвідала Луцьк. З нею приїхав знаний у Німеччині професор-отоларинголог Томас Леннарц з університетської клініки, яка діє при медичному університеті у місті Ганновер.

Він не лише консультував волинських колег, а й провів прийоми для маленьких пацієнтів, які мають вушні та носові патології. Зробив три складні операції, що покращили слух діткам. Кожна з них тривала близько п’яти годин. Професор побачив, що дуже багато маленьких пацієнтів потребують кваліфікованої допомоги, і пообіцяв на початку наступного року знову приїхати на Волинь.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!