Волинські рятувальники отримають від Японії сучасну техніку для пошуку вибухових пристроїв

Волинські рятувальники отримають від Японії сучасну техніку для пошуку вибухових пристроїв

Волинь

Вчора у Києві за участю Міністра внутрішніх справ Арсена Авакова, першого заступника Голови ДСНС України Олега Мельчуцького, Надзвичайного і Повноважного Посла Японії в Україні Шиґекі Сумі та представників ООН відбулася церемонія передачі оперативних піротехнічних машин та георадарів-детекторів для ДСНС України.

Автомобілі та обладнання були закуплені в рамках проекту міжнародної технічної допомоги «Посилення діагностичних можливостей лікарень та зміцнення потенціалу з розмінування в Україні» за фінансової підтримки Уряду Японії.

Новітню техніку отримають всього кілька регіонів, серед яких і Волинь.

Позашляховики «Мітсубіші»» призначені для груп з гуманітарного розмінування і використовуватимуться для транспортування особового складу піротехнічного розрахунку до місць та в межах районів виявлення мін, нерозірваних снарядів, та вибухонебезпечних пережитків війни. Загальна вартість чотирьох повнопривідних машин, які обладнані світловими акустичними панелями, портативними радіостанціями, лебідками з тяговим зусиллям 4516 кілограмів становить понад 3 мільйони гривень.

Водночас, георадари-детектори з подвійним сенсором мають графічний дисплей і складаються з детектора пошуку металу та проникаючого георадару. Вони призначені для проведення пошуку вибухонебезпечних предметів з мінімальним вмістом металу та таких, які взагалі не містять метал. На сьогодні аналогічне новітнє обладнання в підрозділах ДСНС взагалі відсутнє. Загальна вартість переданих детекторів-радарів становить понад 2,5 мільйона гривень.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!