У «Волині» ще двоє новачків

У «Волині» ще двоє новачків

Волинь

Футбольний клуб «Волинь» продовжує змінювати свій склад. Число новобранців уже сягнуло 10. Вчора клуб підписав ще двох футболістів. Один із них – 28-річний захисник Дмитро Скоблов. Це вихованець маріупольського футболу, який певний час перебував у сфері інтересів донецького «Шахтаря», проте не піднявся там вище третьої команди. Після цього Скоблов повернувся у рідний Маріуполь, але і тут справи пішли не краще, тож Дмитро спершу перебрався до першолігової «Буковини», а останнім його клубом був харківський «Геліос».

Також контракт із «хрестоносцями» підписав 26-річний вихованець кіровоградського футболу Олександр Сафонов. До 2015 року він виступав за аматорські клуби Кіровоградщини. Першим професійним клубом Сафонова став першоліговий «Черкаський-Дніпро». Згодом у статусі вільного агента Олександр перебрався у «Миколаїв», а потім таким же чином потрапив у вищоліговий білоруський «Слуцьк».

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!