На Волині медики «швидкої» їхали лікувати дитину, а врятували родину від отруєння газом

На Волині медики «швидкої» їхали лікувати дитину, а врятували родину від отруєння газом

Волинь

В одне із волинських сіл лікарська бригада екстреної медичної допомоги прибула за викликом, оскільки раптово стало погано маленькій дівчинці з багатодітної родини. На момент приїзду «швидкої» одна дитина втратила свідомість, інша, а також мама скаржилися на нудоту та головокружіння. Медики одразу виявили причину – у будинку була несправна газова плита, з якої відбувався витік газу. Тож робота знайшлася й для газової служби.

А медики, після надання першої невідкладної допомоги, доправили постраждалих дітей та їхню матір у лікувальний заклад.

У даному випадку вчасний приїзд медиків врятував життя всієї родини, адже симптоми отруєння природнім газом малопомітні. Метан – газ без кольору і запаху. Діє як сильний наркотик, вражає центральну нервову систему, пригнічує дихальну функцію. У потерпілого з’являються запаморочення, слабкість, сльозотеча, різь в очах, сонливість та серцевий біль. Якщо не надати вчасно допомогу, настає смерть.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!