Двоє волинських спортсменок-олімпійок отримали ордери на квартири

Двоє волинських спортсменок-олімпійок отримали ордери на квартири

Волинь

У передостанній робочий день цього року гарний подарунок до новорічних свят отримали двоє волинських спортсменок, які захищали честь краю та України на Олімпіаді-2016 у Ріо, – веслувальниця Марія Повх та володарка багатьох нагород європейського та світового рівня у маунтінбайку Яна Белмоіна. Їх запросили до Луцької міської ради і вручили ордери на квартири. Приємну місія дісталася заступникам Луцького міського голови, раднику міського голови Ігорю Поліщуку та раднику голови обласної ради В’ячеславу Рубльову.

– Ми дуже раді. Ця подія для нас стала певною несподіванкою. Ми багато років виступаємо за Волинь на змаганнях різного рівня і, повірте, було чимало пропозицій змінити  регіон. Але у нас ніколи не було бажання залишати рідний край. Не залежно від того, отримали б ми тут квартири чи ні. У першу чергу, хочу подякувати голові Волинської обласної адміністрації. Рік назад у нас відбулася зустріч. Тоді й почалася розмова про придбання житла для нас. Він пообіцяв, довелося чекати довго, але сьогодні це сталося, – каже Марія Повх.

У коментарі для «Вісника+К» Ігор Поліщук розповів, що для спортсменок придбали двокімнатні квартири у різних луцьких забудовників. Одну на вулиці Набережній у «Луцьксантехмонтажу 536», іншу у будівельної компанії «Інвестор». За словами Ігоря Поліщука, ремонт у квартирах спортсменки робитимуть уже власним коштом.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!