Волинянина покарають за те, що у суді відмовився свідчити проти сільського голови-хабарника

Волинянина покарають за те, що у суді відмовився свідчити проти сільського голови-хабарника

Волинь

У вересні 2015 року 34-річний мешканць села Копачівка Рожищенського району звернувся до правоохоронців із заявою про вимагання у нього головою однієї з сільрад Луцького району хабара за «вирішення» питання щодо надання йому двох земельних ділянок. За цим фактом розпочали кримінальне провадження. Заявник неодноразово брав участь у проведенні негласних слідчих дій – передавав сільському голові заяви про виділення землі, гроші, зустрічався з ним із аудіо- та відеозаписуючою й давав свідчення під час досудового розслідування.

Проте, коли жителя Копачівки викликали для дачі показань у суді, він несподівано без поважних причин відмовився свідчити про обставини вчинення злочину. Тож невдовзі він і сам постане перед судом. Чоловікові загрожує покарання у вигляді 6 місяців арешту.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!