Лучанин вів сина у садок і дорогою обікрав аптеку

Лучанин вів сина у садок і дорогою обікрав аптеку

Волинь

Подія відбулася у Луцьку відразу після відкриття аптеки, яка знаходиться на проспекті Волі. Молодий чоловік з дитиною на руках зайшов до аптеки, побув декілька хвилин біля аптечного віконця та подався геть.

Зникнення грошей, які лежали біля касового апарату, аптекарка виявила коли відвідувач ще був неподалік від аптеки, тож навіть спробувала його наздогнати, але той перебіг дорогу і сховався у дворах. Тоді провізор натиснула кнопку термінового виклику поліції. Працівники поліції охорони  за декілька вулиць затримали схожого за описом чоловіка з маленькою дитиною.

З’ясувалося, що чоловік вів дитину до дитсадочка, по дорозі зайшов до аптеки, і, побачивши біля касового апарату чималеньку суму грошей, не встояв перед спокусою. Правоохоронці дали змогу чоловіку завести дитину у садок, а потім затримали.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!