15 волинських шкіл отримали автобуси

15 волинських шкіл отримали автобуси

Волинь

Офіційне вручення ключів від 15 новеньких автобусів «Богдан» відбулося 12 січня. Транспорт у райони особисто передавав голова Волинської облдержадміністрації Володимир Гунчик на Київському майдані міста Луцька.

Найбільше шкільних автобусів – чотири – отримав Ківерцівський район, по два – Локачинський, Камінь-Каширський та Шацький, по одному – Горохівський, Любешівський, Старовижівський, Луцький і Турійський райони.

У 2017 році за програмою «Шкільний автобус» придбано 23 машина, загальною вартістю 38 млн 605,5 тис. грн: із Державного бюджету надійшло 29 млн 559,6 тис. грн, решта – співфінансування із місцевих скарбниць у сумі 9 млн 45,9 тис. грн. 14 одиниць із вказаного транспорту придбано для тих районів, де у 2014 автобуси вилучили для комплектування Збройних Сил України.

Минулоріч уже встигли передати 8 одиниць техніки: 3 – до Луцького району, два – Ратнівському, а по одному автобусу отримали Ківерцівський, Любомльський та Ковельський райони.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!